Azerbaycan TV kanalları

Azerbaycan TV kanallarını uydu antenleri vasıtasıyla seyretmek mümkün. Siz de seyretmek istiyorsanız aşağıda verdiğimiz uydu frekanslarını kullanarak seyredebilirsiniz.

Xazar TV
10969 H 2400 5/6 > T3A Bati

ANS TV
11894 H 2960 3/4 > T2A Dogu

Azad Azerbaycan
12601 V 2800 5/6 > T3A Bati

İçtimai TV
11554 H 2916 2/3 >

AzTV
11607 H 3750 2/3 >

Xazar TV, ANS TV, Azad Azerbaycan TV, İçtimai TV, AzTV, aztv, Az TV ve diğer Azerbaycan TV kanallarının uydu frekansları.

Azerbaycanli

Azerbaycanlı - esasen Azerbaycan, Irak, Türkiye, Gürcistan, Rusya, İran hem de diğer bazı devletlerde yaşayan ve ana dilleri Azerbaycan dili olan Türk halkı.

You may also like...

9 Responses

 1. kenan dedi ki:

  kardeşlerim,
  hepinize selam ederim.

  aztv,lidertv veiçtimai tv izliyorum.yayın akışlarını veren tek bir site yok.tek bir web site den bütün azerbaycan tv lerinin yayın akışını veriniz veya tv ler teletext ten kendileri versinler saygılar selamlar kenan istanbul

 2. aziz dedi ki:

  karabag soykirimini dunyaya gostermeye yardim edin.

 3. yasemin dedi ki:

  sevgiler,

  aztv,lidertv veiçtimai tv izliyorum halk müziği programları daha fazla olursa çok sevinirim

 4. Ali dedi ki:

  Merhabalar. Ben azeriyim. Biliyorum bizim tvler internetde izlemek ve bulmak biraz zor. Amma ben cozumunu proqram yapmakla buldum. Degerli kardewlerim. Google-de arama yapin. Azeri Radio 2.1 wimdiki versiyon bu inwallah 2.2 olacak. Ve Azeri Tv 1.0 bulun indirin. Sorun yawasaniz Zairov@mail.ru postasina mesaj yazin. Ben size alternatif indirme linki gonderirim.

 5. terane dedi ki:

  eylenmek istiyorum

 6. perviz dedi ki:

  selam ben Azerbaycandan yaziyorum.Azeri kanallari Turksaat 3A-da yayinlaniyor.idman Azerbaycan kanali da var,spor kanali.

 7. AYLIN ALIYEVAA dedi ki:

  sahiden azerbaycan tvilerini bulmak cok zor.ama en cok ben xezer tv ve atv tv seviyorum.insallah ya turkiye ya da azerbaycan birinci yere cikar

 8. anar dedi ki:

  salam qardaslar men azrbaycanliyam

 9. хаял dedi ki:

  здравствуйте, я живу в Тюмени, вес Тюмень смотреть ваши ANS..ну это строгий канал, ну у нас ест жалование на утрешний придачу seher verlisi///….там ведущий позорит нашей Азербайджанскую культуру, пожалуйста уберите его оттуда…или постригите его!!!!!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir