Category: Genel

Azerbaycan hakkında genel bilgilerin yer aldığı kategori.

0

Azerbaycan Yemekleri: Azerbaycan Mutfağından 5 Lezzetli Yemek

Azerbaycan mutfağı, Orta Asya ve Kafkasya bölgesinin yöresel yemeklerinden oluşan bir mutfaktır ve çeşitli et, sebze, meyve ve tahılları içerir. Azerbaycan mutfağı, genellikle kızartma, fırında pişirme ve ızgara yöntemleriyle hazırlanan yemekleri içerir.

2

Azerbaycan Arkadaşlık Siteleri

İki kardeş ülke, iki devlet tek millet Azerbaycan ve Türkiye arasındaki evliliklerin artmasında Azerbaycan Arkadaşlık Siteleri büyük bir yere sahip. Bu yazımızda bu arkadaşlık sitelerini inceleyeceğiz.

11

Azeri TV Kanalları frekans listesi

Sitemize gelen mesajlardan anladığımız kadarıyla Azeri TV kanalları frekans listesi zor bulunuyormuş. Bu sebeple böyle bir liste yayınlamayı uygun bulduk.

0

Azerbaycan askerleri ermeni ordu komuta merkezini vurdu

Ermeni General ve Albaylar öldürüldü Ermenistan ordusunun işgal edilmiş Karabağ bölgelesinde faaliyet gösteren komuta merkezi Azerbaycan askerlerinin cevap ateşi ile yerlebir edildi. Düşmanın çok sayıda askeri – albay ve general rütbeli subayları da darbe...

1

Azerbaycan Ermenistan Cephe Hattında Son Durum

Azerbaycan Savunma Bakanlığı tarafından bildirildiğine göre Ermeni askerleri cephe hattının çeşitli bölgelerinden büyük çaplı silahlardan Azerbaycan tarafına ateş açmıştır. Ermeni askerler Goranboy rayonunun Gülüstan, Terter rayonunun Göyarx, Yarımca, Çiləbürt, Çaylı, Ağdam rayonunun Şıhlar, Genel...