Günel yeni bir aşka yelken açtı

Azeri Kızı olarak ünlenen Günel Zeynalova yeni bir aşka yelkeç açmış görünüyor. Yeni bir single çıkartan şarkıcı Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Son zamanlarda bir çok estetik operasyon geçiren ve tamamen farklı bir şekilde sevenlerinin karşısına çıkan güzel şarkıcı yeni bir aşka yelken açmış gibi görünüyor.

Günel Zeynalova

Günel mesaj mı verdi?

Instagram hesabından en son yayınladığı single parçayı okurken çekilen videosunu paylaşan ünlü şarkıcı yanına bir de mesaj bıraktı.

Bazen Birisine ruhunu ,kalbini emanet etmek istersin… Bu zamana kadar bakmışsındır,yalnızlaşmıştır,kırılmıştır, belki senle bütünleşince inanacaktır yeniden… Misafir perverlik kanımızda ruhumuzda var… Sadece bu kalıcı olandan… Gelipte gitmek istemeyenden,zira hoş bakmazsan yüzüne ,hisseder Yabancılaşır yerine .Kendi gider sen zahmetetme !! Şöyle düşün : Belki camii avlusuna bırakılmış çocuk misali Sevemezmisin sahiplenemezmisin?öz canın gibi ,koruyub kollayamazmısın ?hastalıkta ,sağlıkta Tek yürek gibi… saramazmısın ? Varsa Gelsin Olmayacak olanda iki adım ötede beklesin NOKTA

Belli ki birileri Azeri Kızı’nın kalbinin bam teline dokunmuş. Yakın zamanda güzel haberler alırız. Uzun zamandır güzel şarkıcı kimse ile birlikte gözükmüyor.

Kim bu Azeri Kızı Günel diye merak edenler linke tıklayarak ünlü şarkıcının hayatını okuyabilirler.

Azerbaycanli

Azerbaycanlı - esasen Azerbaycan, Irak, Türkiye, Gürcistan, Rusya, İran hem de diğer bazı devletlerde yaşayan ve ana dilleri Azerbaycan dili olan Türk halkı.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir